Aktualności

Poszukiwany za narkotyki wpadł... z narkotykami

Data publikacji 23.04.2024

Prudniccy kryminalni zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu, który był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe. Dodatkowo w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze Policji znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę, tabletki ekstazy oraz marihuanę. 41-latek trafił już do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe lata.

Do zatrzymania 41-letniego mieszkańca powiatu prudnickiego doszło na terenie miasta. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Jak się okazało, to był dopiero początek problemów 41-latka.

Podczas wykonywania dalszych czynności z zatrzymanym mężczyzną kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki. Śledczy zabezpieczyli ponad 50 gramów różnego rodzaju środków odurzających. Wśród nich była amfetamina, tabletki ekstazy oraz marihuana. Mężczyzna trafił już do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe lata.

41-latek oprócz wcześniej zasądzonej kary odpowie również za posiadanie narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu dodatkowo do 3 lata pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony