Aktualności

XV Targi Pracy Edukacji i Przedsiębiorczości "NAUKA - PRACA - KARIERA"

Data publikacji 05.04.2024

Policjanci z prudnickiej komendy promowali swój zawód na XV Targi Pracy Edukacji i Przedsiębiorczości "NAUKA - PRACA - KARIERA". Zainteresowani mogli zasięgnąć informacji na temat wymogów jakie muszą spełnić oraz jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego do pełnienia służby w Policji. W targach uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Prudniku nadkom. Rafał Ozimek oraz Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku nadkom. Ryszard Antoszczyszyn.

4 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Prudniku odbyły się XV Targi Pracy Edukacji i Przedsiębiorczości "NAUKA - PRACA - KARIERA", których organizatorem było Starostwo Powiatowe w Prudniku oraz Powiatowy Urząd Pracy. Prudniccy policjanci na tę okazję przygotowali specjalne stanowisko, gdzie wszystkie osoby zainteresowane mogły zdobyć wszelkie informacje na temat warunków rekrutacji i specyfiki służby w Policji. W targach uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Prudniku nadkom. Rafał Ozimek oraz Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku nadkom. Ryszard Antoszczyszyn.

Stoisko informacyjne cieszyło się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych osób odwiedzających targi. Mundurowi odpowiadali na szereg różnego rodzaju pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie.

Tutaj znajdziesz więcej na temat doboru do służby.

Powrót na górę strony