Aktualności

"Wigilia" z udziałem prudnickich policjantów

Data publikacji 20.12.2023

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku wzięli udział w WIGILLI zorganizowanej na prudnickim rynku. Dla funkcjonariuszy była to doskonała okazja aby spotkać się z mieszkańcami powiatu i porozmawiać z nimi na temat bezpieczeństwa. W trakcie spotkania policjanci rozdawali także odblaski, materiały profilaktyczne oraz życzyli mieszkańcom wesołych oraz bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia.

Dziś (20 grudnia), na prudnickim rynku odbyła się „Wigilia ”, zorganizowana przez Starostwo Powiatowe oraz Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku. Dla policjantów była to doskonała okazja, aby spotkać się z mieszkańcami powiatu, szczególnie osobami starszymi i porozmawiać z nimi na temat bezpieczeństwa.

Dodatkowo policjanci zadbali również o bezpieczeństwo w ruchu drogowym rozdając odblaski oraz materiały profilaktyczne. Funkcjonariusze pomagali również w rozdawaniu posiłków przygotowanych przez uczniów klasy gastronomicznej i uczestników terapii zajęciowej. Był to również czas, aby osobiście spotkać się z mieszkańcami miasta i życzyć im bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia.

Partnerami wydarzenia byli Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Konwent O. Bonifratów, Gmina Prudnik, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Prudniku oraz Policja Prudnik.

Powrót na górę strony