Aktualności

VII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar IPA Prudnik

Data publikacji 19.12.2023

Już po raz VII został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar IPA Prudnik. W zawodach wzięło udział 8 drużyn. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna IPA Kędzierzyn - Koźle. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody.

W piątek (15), w hali sportowej „Obuwnik” w Prudniku rozegrano VII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar IPA Prudnik. Zawody zorganizowane zostały przez prudnickich policjantów oraz Agencję Sportu i Promocji w Prudniku. W turnieju wzięło udział 8 zespołów: IPA Policja Prudnik, IPA Kędzierzyn – Koźle, Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku, Nadleśnictwo Prudnik, Gmina Głogówek, Gmina Lubrza oraz Starostwo Powiatowe w Prudniku.

Zawody otworzyli Pan Grzegorz Zawiślak Burmistrz Prudnika oraz nadkom. Ryszard Antoszczyszyn – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku, którzy przywitali zawodników i życzyli im powodzenia w rozgrywkach. Po zaciętych meczach turniej wygrała drużyna IPA Kędzierzyn – Koźle, drugie miejsce zajęła Gmina Głogówek, natomiast trzecie wywalczyła drużyna IPA Policja Prudnik.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację turnieju serdecznie dziękujemy.

Powrót na górę strony