KPP Prudnik

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Filmy

Najczęściej czytane

 1. Spełnij swoje marzenia – zostań policjantem!

  Policjanci z Prudnika zachęcają do wstąpienia w swoje szeregi. W ramach „Dni Otwartych” prudnicką komendę odwiedziła ponad trzydziestoosobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Prudniku. Młodzież dowiedziała się jak wygląda służba w policji oraz zwiedziła budynek komendy.

 2. Podkom. Andrzej Kolasa nowym Komendantem Komisariatu Policji w Głogówku

  Podkomisarz Andrzej Kolas został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Głogówku. Wprowadzenie odbyło się w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku podinsp. Krzysztofa Urbana. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych oraz funkcjonariusze i pracownicy miejscowego komisariatu.

 3. Spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy - "Zostań Policjantem"

  Prudniccy policjanci przeprowadzili spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Prudniku. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się na temat wymogów jakie muszą spełnić oraz jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego do pełnienia służby w Policji. W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Prudniku podinsp. Krzysztof Urban.

 4. Narada roczna podsumowująca pracę prudnickich policjantów

  Prudniccy policjanci podsumowali 2017 rok. Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Prudniku podinsp. Krzysztof Urban omówił wyniki pracy funkcjonariuszy i podsumował stan bezpieczeństwa na terenie powiatu. W odprawie wzięli udział m. in. Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta, Starosta Powiatu Prudnickiego, Burmistrz Prudnika. Włodarze regionu podziękowali za rok dobrej pracy policjantów i wzorowo układającą się współpracę.

 5. Memoriał im. Stanisława Szozdy - zmiany organizacji ruchu

  10 września br., w godzinach od 9:00 do 18:00 na terenie Prudnika odbywać się będzie wyścig kolarski – Memoriał im. Stanisława Szozdy. W związku z tym wydarzeniem na czas zawodów na terenie miasta wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Policjanci apelują o stosowanie się do sygnałów i znaków drogowych oraz pozostawiania pojazdów w miejscach wyznaczonych.

 6. Trwa nasza akcja "Bezpieczna droga do szkoły"

  W jakim miejscu można przechodzić przez jezdnię, jak korzystać z przejścia z sygnalizacją świetlną i dlaczego warto nosić odblaski. Na te, i wiele innych tematów, prudniccy policjanci rozmawiają z dziećmi i młodzieżą szkolną z powiatu prudnickiego. Wszystko w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”.

 7. „Zostań Policjantem” – prudniccy policjanci na Transgranicznych Targach Pracy

  Policjanci z prudnickiej komendy promowali swój zawód na Transgranicznych Targach Pracy Edukacji i Przedsiębiorczości. Zainteresowani mogli dowiedzieć się na temat wymogów jakie muszą spełnić oraz jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego do pełnienia służby w Policji. W targach uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku podinsp. Renata Worek.

 8. „Zostań Policjantem” - spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy

  Prudniccy policjanci przeprowadzili spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Prudniku. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się na temat wymogów jakie muszą spełnić oraz jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego do pełnienia służby w Policji. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku podinsp. Renata Worek.

Polecane strony